*Relaxační Terapie Mandalou*
*skupinová, nebo rodinná terapie*

Relaxační Terapie Mandalou je skupinová nebo rodinná terapie.

Tato relaxační terapie probíhá v naprosté důvěře a klidu. Čistotu energií zajišťuje energie Světla Lásky a dolaďuje ji hořící svíčka, vonná tyčinka, tóny relaxační hudby, Andělské karty a příjemné prostředí.

Každý z účastníků si vybere jednu z nabídnutých předloh mandal. Tu, která ho nejvíce "osloví". Taktéž postupuje při vybírání - vytahování karty z rozložených Andělských karet. Poté se posadí a při uvolňujícím dýchání se začne ladit na sebe, mandalu a Andělskou kartu před sebou. Následně začne mandalu vybarvovat. Čas vybarvování mandaly je individuální, tak jako i průběh a prožitky emocí během vybarvování. 

Po vybarvení mandaly poskytnu každému zvlášť, se zachováním soukromí, výklad jeho vybarvené mandaly a doporučím jak dále s mandalou naložit. Opět je to velice individuální a specifické, podle toho, jaké energie a informace jsou do mandaly vnesené.

K této relaxační terapii se velice ráda vracím. Před několika léty jsem s ní pracovala intenzivně a mám hodně pozitivních zkušeností.

S Láskou a Radostí

*AndRea Ra*

Tuto relaxační terapii můžete také objednat třeba pro pracovní kolektiv, studenty, klienty atd. Při objednání relaxační terapie pro určitý kolektiv, se na termínu a místu individuálně domluvíme. Ráda k vám přijedu. Relaxační Terapii Mandalou objednávejte prosím na telefonním čísle 774 710 812, nebo na emailové adrese Andrea.Hanielska@seznam.cz *Děkuji*

Předlohy mandal čerpám z vydaných knih mandal Lucie Hrochové a to: Mandaly Lásky, Mandaly Rovnováhy - Síla Celku a Světelné mandaly.